LOSENKA 30 инчен Сурфање Longboard Скејтборд Cruiser со Сите-во-едно Т-Алатка и Заштитна Опрема за Деца Тинејџерски Возрасни
Свеж

LOSENKA 30 инчен Сурфање Longboard Скејтборд Cruiser со Сите-во-едно Т-Алатка и Заштитна Опрема за Деца Тинејџерски

DEN 1919.76

Во продавницата

Уникатен Дизајн : земјата скејтборд со која се симулира сурфање, овозможувајќи ви да се доживее забава на сурфање на земјата.Скејтборд Палубата : 30 ВО долги x 9.45 ВО широк палубата направени од Канадскиот ладно притиснете 7-ply природни јавор со макс оптоварување тежина 300 Ibs.Нема собрание потребно.Скејтборд Камиони : Мошне одговорно 6-инчни алуминиумски легури себе-почнувајќи 110 степен на претворање на камиони и ултра висока еластична СТП поддршка подлога,обезбедување на контрола ,стабилност и одлично маневрирање.Тркала : Трајни 70mm X 51mm 80 A СТП тркала со мат финиш, ABEC-11 голема брзина лежишта.Совршен Подарок За Вас : Секој скејтборд е опремен со сите-во-едно Т-алатка,заштитна опрема и лепенки.Ако постојат било кој квалитет на прашања, ние ќе рефундирање на целиот износ за 30 дена.

Карактеристики на производот

Поврзани производи