MASTERCOOL 70058-Црна 45 Ексцентричен Распрснување Алатка за Полнење
Свеж

MASTERCOOL 70058-Црна 45 Ексцентричен Распрснување Алатка за Полнење

DEN 2306.88

Во продавницата

АЛУМИНИУМСКИ ДИЗАЈН гарантира издржливост, а исто така се лесна тежина за лесно преносливост.Се СОЗДАДЕ 45 РАКЕТИ во мека бакар, месинг, алуминиум и лесна челик цевки.РАКЕТИ ШЕСТ ГОЛЕМИНИ, вклучувајќи 1/4, 5/16, 3/8, 1/2, 5/8 и 3/4" К. Г. Цевки.КОМПЛЕТ ДОАЃА СО УДАР МОДЕЛИРАНА ПЛАСТИЧНА СЛУЧАЈ со ексцентричен распрснување алатка, внатрешен-надворешен reamer и тешки цевка машина за 1/8 – 1 1/8" К. Г. Цевки.Mastercool е 70058-Еден ексцентричен распрснување алатка има алуминиумски дизајн е мала тежина и издржливи и карактеристики автоматско вртежен момент ослободување.Овој комплет доаѓа во комплет со тешки цевка машина и внатрешен-надворешен reamer (deburring алатка) пакувани во пластична кутија.Mastercool е 45 ексцентричен распрснување алатка е направен од издржливи алуминиум за да се обезбеди сила, а исто така се лесна тежина и преносни.Оваа единица ќе се создаде мазна, совршен 45 ракети во секое време.Целосен комплет вклучува Mastercool е ексцентричен распрснување алатка, внатрешен-надворешен reamer и тешки цевка машина за 1/8 1 1/8" К. Г. цевки спакувани во елегантни удар моделирани случај.

Карактеристики на производот

Поврзани производи