Шарени Пеперутка Правец на Свири,Сончевиот Ветер Свири,Пеперутка Оркестарот Подароци,Пеперутка Подароци,Подароци за мама,Подароци за Жените,Подароци fo Баба,денот
Свеж

Шарени Пеперутка Правец на Свири,Сончевиот Ветер Свири,Пеперутка Оркестарот Подароци,Пеперутка Подароци,Подароци

DEN 623.76

Во продавницата

【СМЕШНО 7-БОЈА ПРАВЕЦ на CHIMES ОТВОРЕН/ЗАТВОРЕН】 Во тивка ноќ, симпатична правец-бел ќе ви помогне да заличи вашиот двор и соба.Во темнината, тоа може да се појави 7 убави бои, вклучувајќи црвена, жолта, сина, зелена, сива, виолетова и портокалова.И тоа е се верува дека вашето семејство и ќе уживате во такви убави бои.И тоа дури и се чини како светилка во ноќта светлина за возвишеното вашиот ум, како и донесување ќе се постигне среќа и задоволство. 【СОЛАРНА ЕНЕРГИЈА】На соларен панел продавници природна енергија за да ја осветлат Пеперутка без електрична енергија.Нашата надворешна правец на свири светлина е водоотпорен и издржливи, одлична за бесење нагоре во вашата градина или патио.Лесен за употреба и е погодно да се откажам, без жица или USB потребни.Без одржување се потребни.Едноставно нека природата моќ на Пеперутка Правец на Chimes.И ако ви се допаѓа еколошки производ, оваа е за вас!. 【УНИКАТЕН ДОМА ДЕКОРАЦИЈА】единствена ветер : -доказ s Manual. 1* S Кука.Интересни правец на chimes светлина декорација не е само најдобар подарок за девојка, wifes свадба годишнина, детето роденден,мајки роденден, или Мајки Ден, Татковци Ден,Денот на Благодарноста,Денот на Вљубените и Божиќ.Но, исто така, високо-квалитетни интересни led правец на chimes градинарство/home подарок за годишнини.

Карактеристики на производот

Поврзани производи