SIWUTIAO Облека Рек Маска,5Ft Транспарентен PEVA Облека Рек Покрива САМО, Јасно Облека dustproof Водоотпорен Маска
Свеж

SIWUTIAO Облека Рек Маска,5Ft Транспарентен PEVA Облека Рек Покрива САМО, Јасно Облека dustproof Водоотпорен

DEN 551.76

Во продавницата

Грижете се-Слободен Шопинг : ни Даде повеќе доверба, ние ќе ги стави насмевка се врати на вашето лице со нашиот сигурен сервис.Лесно да се чисти и да ги чува, може да биде освежен со бришење со влажна крпа, за да може да биде укината за да зачувате простор кога не е во употреба.Било незадоволство, 100% наплата, ние и ветуваме.Тешки-Должност Материјал : Засилен PEVA се осигураме дека нашиот опфаќа издржлив и силен, без пластични мирис.Лесно Да се Инсталира И Чиста : Интегриран дизајн, може да биде инсталиран полесно.Пријателски Дизајн : Високо ниво на транспарентност опфаќа ви помогне да најдете било облека што треба, Целосна големина на патентите се направи полесно за да се добие облека надвор.SIWUTIAO Облека Рек Опфаќа-Направи Вашата Облека Рек Стане Гардероба!.PEVA материјал силен и издржлив, безбеден да го користите дома.Целосна големина на патент, полесно да се стави во и извади облека, Високо ниво на транспарентност, полесно да се види на предмети што треба.Достапен во три големини, погоден за повеќето облека полици.Широка Примена : Чување на вашите фустани, кошули, долги overcoats, костуми, панталони, јакни, облека, крзно и така натаму лесно според големината на вашата облека решетката.By мерење на различни облека, полици и повеќето облека, ние дизајниравме лесен облека рек покрие по повтори тестови за да се олесни вашата употреба и да се обезбеди лесен за инсталација и чистење, издржливи материјали, и одличен водоотпорен и прашина-доказ ефекти.Избрише со влажна крпа за да ја исчистите нечистотијата.Подобра економска вредност, те Спаси скапа гардероба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи