Врвот на Светот Обурн Тигри Под Нулата Врзани Пом Поврзана Beanie Шапка/Кап
Свеж

Врвот на Светот Обурн Тигри Под Нулата Врзани Пом Поврзана Beanie Шапка/Кап

DEN 623.76

Во продавницата

100% Акрил.Врзани Пом Поврзана.Една Големина Одговара На Сите.Извезена Тим Логото на Ткаенината на Предната и Задната страна, Тимот Прекар на Двете Страни.Tri-Обоени Пом на Врвот. 100% Акрил.Да се подготвени за претстојните колеџ фудбал сезона со една од овие сосема нов врзани поврзана beanies од страна на Врвот на Светот!Оваа пом поврзана beanie ќе функција солидна боја ткаенината со везени тим лого на предната и задната страна.Тимот прекар, исто така, ќе бидат поставени од двете страни опкружени со тимот боја шарени дизајн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи