AB 3/4 инчи Месинг Притисни-за-Поврзете Топката Вентил, Доведе Слободни Вода Исклучи Вентил се Користи со Бакарни цевки, CPVC, ЈП-RT-P и PEX Цевки (5-Pack)
Свеж

AB 3/4 инчи Месинг Притисни-за-Поврзете Топката Вентил, Доведе Слободни Вода Исклучи Вентил се Користи со Бакарни

DEN 1079.76

Во продавницата

Лесен За Инсталација : Оваа топка вода вентил не бара специјални алатки, без лемење, не crimping или лепак; Притисни-за-поврзете дизајн обезбедува ефикасна апликација која заштедува време и пари, само треба притисни за да креирате вдп печат.Разноврсна Употреба : AB вода исклучи вентил водоводни приклучоци се компатибилни со сите брендови на бакар цевки, PEX цевки, CPVC и HDPE Цевки и ги поврзува во било која комбинација.Премиум Квалитет : AB топката вентили се направени со тешки месинг која е отпорност на корозија, еластичност при високи температури и низок магнетни пропустливост за да се обезбеди чиста вода за конекција.Безбедна И Здрава За Употреба : Нашата Притисни за да ги Собере вода вентил се води слободна и ги исполнува UPC сертификација стандарди.Безбедна за двете деца и возрасни. 100% Задоволството на Услуга : Ние обезбеди 100% задоволство услуга заедно со preimium квалитет на производот.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас слободно, ние ќе се средиме за вас веднаш.Wise Water Притисни На Елементи и Вентили се направи водовод удобен и сигурен.Тие функција Притисни-за-Поврзете технологија која овозможува различни видови на цевки приклучи заедно, без специјални алатки, без лемење, не crimping или лепак.Само треба притисни за да креирате вдп печат.Тие може да се отстрани и да се користи со исклучување алатка лесно, како и.

Карактеристики на производот

Поврзани производи