За носење за DJI Џеб 2 и Osmo Џеб,Тешко Школка Складирање Торба со Рака за DJI Џеб 2 Контролер на Тркалцето Додатоци
Свеж

За носење за DJI Џеб 2 и Osmo Џеб,Тешко Школка Складирање Торба со Рака за DJI Џеб 2 Контролер на Тркалцето

DEN 215.76

Во продавницата

Компатибилен со : Pellking за носење одговара на DJI Џеб и Џеб 2 Акција Камера.Висок-Квалитет : Оваа мини патување случај е направен од висок квалитет на СТП кожа,Површината водоотпорен, најдобрата заштита за вашиот акција камера.Пренослив дизајн : Мал и лесен, со качување тока и 45см вратот јаже,лесно за чување и носат.Мини Големина : 6 x 3.5 x 1.6 инчи, мали и преносливо, лесно да се спакуваат во вашата торба и го носат насекаде.Пакување листа : 1 × Складирање торба,1 × Carabiner,1 × Вратот рака.Опис : Материјал : СТП+ЕВА е Применливо модели : за DJI Џеб / Џеб 2 Боја : Blcak Тежина : 60g Големина : 15.5*10.5*4cm Пакување листа : 1 × Складирање торба 1 × Carabiner 1 × Lanyard Забелешка : 1.Не вклучува Gimbal камера други мали додатоци 2.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 3.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате 4.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате, ви Благодариме!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи