Скриени Шпион Камера, WiFi 1080P Видео Мини Безжична Камера на Тајните Безбедносни Камери 150° Широк Агол Nanny Камери со DIY Меѓусебно Леќа/Ноќ Визија/Движење се Активира за
Свеж

Скриени Шпион Камера, WiFi 1080P Видео Мини Безжична Камера на Тајните Безбедносни Камери 150° Широк Агол Nanny

DEN 959.76

Во продавницата

Имајте на ум : Постои тенок заштитен слој на предната страна на телото за да се спречи гребење на површината , ве молиме кора исклучување на тоа пред да го користите. 【Мала Скриена Камера со IR Ноќ Визија】 Вграден 6 скриени инфраред светла за исчистите екранот во слабо осветлување состојба(Без Сјај во употреба), светлината работа од далечина да стигне до 8m кој го прави совршен како home security камера или housekeeper/ nanny камери за снимање и слика за слики и видеа без да привлече никакво внимание. 【Силна Функција】Еднаш на камера поврзана со wifi.Исто така, можете да ги поставите за да ја зачувате снимање на SD картичка во стан, на вашиот телефон. 【Advanced Motion Detection Сигнали】 безжичната wifi скриена камера ќе испрати притисни за известување со слики на вашиот телефон откако движење е откриен.Мини камери евиденција видео во исклучителни 1920 X1080 P HD на 30 рамки во секунда.Можете да влезете во Стан за да ја видите она што се случува во реално време и никогаш не се грижите за недостасува нешто важно.Скриената камера со 150° широк агол видите што може да се следи насекаде и во стандард на далечина.Таа поддржува 128 G Внатрешна Меморија.Оваа скриена шпион камерата автоматски евиденција и се појавува најстарите SD картичка датотеки кога полн за континуирано снимање.Може да се стави оваа шпион скриена камера каде било и тоа е тотално не забележува додека камерата е снимање (Set ПРЕДВОДЕНА не светне во употреба).【Мини 1080 P Шпион Камера со 2 Заменлив Леќи】Преносни & мини големина на : 3*1.SD-картичка не содржи пакетот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи