AISPORTS 5 Pack Силикони Бенд Компатибилен за Garmin Fenix 5X Бенд за Жените и Мажите, 26mm Брзо се Вклопуваат Види Бенд Спорт Wristband Замена Бенд за Garmin Enduro/Fenix 5X/5X Плус/6X/6X Pro/3/3 ЧАС
Свеж

AISPORTS 5 Pack Силикони Бенд Компатибилен за Garmin Fenix 5X Бенд за Жените и Мажите, 26mm Брзо се Вклопуваат

DEN 671.76

Во продавницата

Тоа е наше задоволство да се обезбеди 24/7 професионална услуга за вас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку порака ако имате било какви прашања во врска со производот.7" (140mm-220mm) зглобовите, погодна за двете жени и мажи.Ние гарантираме стил е иста.Прилагодливи Wristband Должина - класичен нерѓосувачки челик метал тока затворач ви овозможува лесно да ја определите должината на бендот во секое време.Ве молиме потврдете го вашиот зглоб големина кога ќе ги нарачате.Идеален Подарок & Кавга-Бесплатно Купување - Неверојатен подарок за жените, мажите и децата, Совршен за Роденден, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Годишнина, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова Година Ден.Безбедност и Лесна Инсталација - На се види бендот доаѓа со надградена quickfit види адаптер конектори на двата краја, која се заклучува на 26mm ширина види бенд интерфејс прецизно и сигурно.Премиум Материјалот & Уникатен Дизајн - На 26mm ширина зглоб бенд е составен од мека и дише силиконски материјал, кој може да ја спречи на кожата од иритација или алергија и да ви донесе удобно носење искуство.Модерен рачно изработени и уникатни стилски дизајн за да го персонализирате вашиот smartwatch и одговара на вашето расположение, облека во секојдневниот живот, се облекуваат вашиот види и да го истакнете вашиот уникатен вкус.Вашето разбирање и трпение е многу ценет.Постојат 16 дупки за да ја прилагодите, многу практичен и удобен. 10 x Screwdrivers ве Молиме Имајте во предвид : Поради разликата помеѓу различни монитори, објектот ќе биде сликата имаат мала боја разлики.Ве молиме изберете ја точната види моделот и големината пред да купите.Можете да го користите бесплатно шрафцигер да се инсталира и да ги тргнеме лесно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи