На ROP Продавница 2 Линк ГУМИ Синџири & TENSIONERS 20x8x8 за Градинарски Трактори Велосипедисти Snowblower
Свеж

На ROP Продавница 2 Линк ГУМИ Синџири & TENSIONERS 20x8x8 за Градинарски Трактори Велосипедисти Snowblower

DEN 2543.52

Во продавницата

На ROP Продавница замена на Гуми Синџири доаѓа како што е прикажано во првата слика.Гуми НЕ се Вклучени.Ве молиме Имајте во предвид : Гуми синџири во слика се застапеност.Тие не се идентични гуми синџири ќе добиете.Двојно проверете ги вашите точно гуми големина за да бидете сигурни дека овие гуми синџири ќе се вклопи во вашиот единица правилно.НЕ купување врз основа на модел сам.За трева гуми САМО.Се користи за снег поради тоа, ние ги охрабруваме сите клиенти за да се целосно преглед на информациите дадени во оваа листа пред да ги купите.Било специфични модели што е наведено во листата се потенцијални натпревари само и не се гаранција за компатибилност.Ништо не е полошо отколку да се има да се врати производот, доверба нас..ние го добие.Ајде да работат заедно за да се избегне ова!Ако не сте сигурни за тоа дали или не ова е точниот производ за вашата единица, ве молиме распрашајте се.Ако ви бараат помош, ние ќе треба што повеќе од следните информации што е можно), ако е применливо, да ви помогне да го најдете производот што го барате : Модел и/или Суб-model Spec и/или Видот Number Code и/или Сериски Number Year Engine коњски сили Нашите познавања за производот специјалисти се секогаш подготвени да ви помогне да се потврди производ fitment.Останете солиден, мојот пријател. -На ROP Продавница Персонал.

Карактеристики на производот

Поврзани производи