Акцентот Нетранспарентно Бел Печатач, Хартија, 13 x 19 24lb Копија на Хартија – 2,000 Листови (4 Reams) – Премија Компјутер Хартија со Супер Мазна Завршница, 97 Светла, 89gsm – Ид?
Свеж

Акцентот Нетранспарентно Бел Печатач, Хартија, 13 x 19 24lb Копија на Хартија – 2,000 Листови (4 Reams) – Премија

DEN 388.80

Во продавницата

На пример, редовна секојдневна копија на хартија е многу попознат како "20 lb.Забележете дека 67lb Vellum Бристол има помал gsm од 65lb покрие бидејќи тие се две различни категории на cardstocks и се намалени поинаку.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПЕЧАТЕЊЕ ПЕРФОРМАНСИ на Овој супер мазна хартија карактеристики брз мастило-сушење карактеристики за посветли бои и bolder црнците, како и крварат-слободен двострано печатење на Овој компјутер хартија е киселина-слободен за да се спречи yellowing со текот на времето.текст тежина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи