Банана Поправка Крем Нога Нега Крем, Нога Пилинг Moisturizes & Навлажнувачки Callus, Ноктот Третман, Нога Маска, Испукана Пета Поправка
Свеж

Банана Поправка Крем Нога Нега Крем, Нога Пилинг Moisturizes & Навлажнувачки Callus, Ноктот Третман, Нога Маска,

DEN 107.76

Во продавницата

Поправка Крем Формула : ги Содржи , на пулпа од банана, маслиново масло и други состојки, им помага да навлезат во груба и груба епидермисот на нозете, ги смирува и smooths суви делови на нозете, moisturizes и омекнува кожата, ја прави кожата мазна и мека, ја смирува сувата и тешко кожата на кожата.Ефикасно Олеснување на Проблеми со Кожата : крем може да биде брзо се апсорбира, длабоко придавам влогови на кожата, и го активирате сува клетки на кожата.Поправки тешки, сува, испукана, и задебелена кожа на стапалата.мртвите кожата и ја прават кожата мазна и мека.Мали Димензии И Лесно Да се Носат : крем може да се користи во секое време, насекаде.Нејзините мали димензии дизајн заштедува простор и лесно може да го носи тоа со вас.Како Да го Користите : Користете го двапати дневно, наутро и навечер.Само препорачува за возрасни кожата.Таму може да биде пецкање сензација во длабока fissure.Ако локална иритација или осип се јавува за време на употреба, да престане да го користи.Третман : Подсечен рацете и нозете, сувост, пилинг на кожата, крварење, пилинг на рацете и нозете, псоријаза, болка.Производи вклучуваат : 1x нога нега крем.

Карактеристики на производот

Поврзани производи