Американската Бебе Компанија Памук Тери Contoured Менување на Маса Маска, Морнарицата (Постара Верзија) (Укинати од страна на Производителот)
Свеж

Американската Бебе Компанија Памук Тери Contoured Менување на Маса Маска, Морнарицата (Постара Верзија) (Укинати

DEN 277.44

Во продавницата

Полиестер,Памук.Памук водат тери, 80% памук/20% полиестер.Одговара на сите стандардна големина 17" X 35" X 5 " contoured менување на маса влошки.Сите страни имаат еластичен за непречено одговара.Дизајниран за бебето удобност.Дизајниран со дупки за безбедност тока.Опис на производот Нашата 100% памук водат тери крпа менување на маса корица вклопува сите стандардна големина 17 W x 35 L x 5 H contoured менување на маса подлога.Тоа е идеален за бебето е мека кожа и е опремена со еластична агли за совршено се вклопуваат.Достапни во различни цврсти бои.Од Производителот Нашата 100% памук водат тери крпа менување на маса корица вклопува сите стандардна големина 17 W x 35 L x 5 H contoured менување на маса подлога.Тоа е идеален за бебето е мека кожа и е опремена со еластична агли за совршено се вклопуваат.Достапни во различни цврсти бои.

Карактеристики на производот

Поврзани производи