Бојното Поле 2042: Година 1 Помине + Ultimate Pack - Xbox [Дигитален Код]
Свеж

Бојното Поле 2042: Година 1 Помине + Ultimate Pack - Xbox [Дигитален Код]

DEN 1679.76

Во продавницата

На бојното Поле 2042 Година 1 Помине + Ultimate Pack ги содржи : .Година 1 Помине : 4 Нови Специјалисти (1 по Сезона), 4 Битка Поминува (1 по Сезона), и 3 Еп Кожата Снопови ("Blistered Земјата", "Бура", и "Ладна Крв").Полноќ Крајната Цел Пакет ("Сенка Сталкер" Легендарниот Облека, "Obsidian" Легендарниот Оружје Кожата, "Оникс" Легендарниот Возило На Кожата).Службен Дигитални Artbook.Ексклузивно За Дигитални Саундтракот.Платформа : Xbox Дигитален Код | Издание : Година 1 Помине + Ultimate Pack.

Карактеристики на производот

Поврзани производи