Gutermann Шие-Сите Тема 110yd, Сина, Тиркизна
Свеж

Gutermann Шие-Сите Тема 110yd, Сина, Тиркизна

DEN 132.00

Во продавницата

Стандард Гајтанот. 100% Долго Главен Полиестер.За Сите Намена.Рака на Шиење и Машина за Шиење.Совршен за употреба на природни и синтетички влакна.Оваа полиестер сите намена тема гарантира оптимални шиење без влакна lint и цвест crimping со најдобрите игли.Силни и издржливи шевовите резултат од високиот абење и отпорност на триење на оваа тема.Совршен за употреба на природни и синтетички влакна.

Карактеристики на производот

Поврзани производи