2 инчен Тежина Плоча Рек,Рамка Тежина Плоча Дрво за Браник Плочи Гира Рек Складирање Стојат Слободни Тежина Стојат Метал Челик за Домашна Фитнес Тренингот, Олимпис?
Свеж

2 инчен Тежина Плоча Рек,Рамка Тежина Плоча Дрво за Браник Плочи Гира Рек Складирање Стојат Слободни Тежина

DEN 1199.76

Во продавницата

Максималното оптоварување е 400 фунти. 【Висок квалитет】 : На finisher има здрав структура и е отпорна на пот и влага. 2 инчен Тежина Плоча Рек,Рамка Тежина Плоча Дрво за Браник Плочи Гира Рек Складирање Стојат Слободни Тежина Стојат Метал Челик за Домашна Фитнес Тренингот, Олимписки Тежина Rack Feature : Ефикасно чување : на дизајнот на оваа рек обезбедува лесен за складирање и за плочи; Продавница мали тежини на внатрешниот врвот полица, продавница поголеми тежини на 2 пост страна, и продавница средни тежини на 3 пост side High квалитет : На finisher има здрав структура и е отпорна на пот и влага.【Ефикасно складирање】 : дизајнот на оваа рек обезбедува лесен за складирање и за плочи; Продавница мали тежини на внатрешниот врвот полица, продавница поголеми тежини на 2 пост страна, и продавница средни тежини на 3 пост страна.

Карактеристики на производот

Поврзани производи