SPNEC 6-75mm Мултифункционален Универзален Клуч водовод Потоне Поправка Алатка Бања Клуч Големи Отворање Прилагодливи Алуминиум Легура
Свеж

SPNEC 6-75mm Мултифункционален Универзален Клуч водовод Потоне Поправка Алатка Бања Клуч Големи Отворање Прилагодливи

DEN 2645.28

Во продавницата

Широк агол големи отворање : полно работно време е применливо искуство, 75мм голем отвор погоден за различни работи сценарија.Појас заб се користат и позитивни и негативни цели : надградба на појас заб, што е повеќе погоден за круг цевка фитинзи, појас забот не се лизга, цевка е двојна намена, и кружни полигон може да се примени.големина или форма, погодна за стандард 1/4 да 3/4 инчи и метрички 7mm да 19mm завртки, навртки, и blots, на состанокот на сите ваши потреби.Лесен алуминиум легура површината спреј третман : направен од лесен алуминиум, широко устата тип, добра цврстина, силен стегање, не е лесно да се оштети завртки, погоден за демонтажа на санитарија/мијалник/цевка ореви, и лесен за употреба во тесни простори.Широк агол големи отворање : полно работно време е применливо искуство, 75мм голем отвор погоден за различни работи сценарија.Едно парче мулти-функција клуч : дршката и се стега главата се во едно парче, што не е лесно да се скрши, мазна површина и удобен зафат.

Карактеристики на производот

Поврзани производи