Ehowdin Хартиена Крпа Носителот Под Кабинетот на Дупчење или Лепило Хартиена Крпа Држачот за Ѕид за Кујна, Бања,RV Нерѓосувачки Челик (Сребро)
Свеж

Ehowdin Хартиена Крпа Носителот Под Кабинетот на Дупчење или Лепило Хартиена Крпа Држачот за Ѕид за Кујна,

DEN 359.76

Во продавницата

Ве молиме секогаш не е сила за да повлече.Еден-лепило хартиена крпа носителот без дупчење со цврста лепило подлога; Други - книжно марамче носителот дупчење со завртки.Dural-за Употреба : Вертикално и Хоризонтално.Боја : Сребро. 【Широко се користи】 : Хартиена крпа држачот за бања, кујна,перална,RV,итн.Бранеа 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хартиена Крпа Носителот, Водоотпорен Antirust Анти-шок и Здрав. 【Две Методи за Инсталација】 : Едноставен за инсталација Вертикално или Хоризонтално.Употреба на нерамна површина, како тули,насликани/позадина ѕид, цемент ѕид итн.4 инчен, растојанието од ѕидот е 2.【Издржлив Материјал】 : Хартиена крпа носителот под кабинет планината.Ние обезбедуваме 30-ден се врати/услуга за замена и 12 месеци гаранција. 【Пакетот вклучува】 : 1pc Хартиена Крпа Носителот, 1pc Лепило налепници,2 парчиња завртки.За дупчење од пластика ракав, болт за миење, навртки, завртки капа вклучени.Здрав max товарот 11lb(5kgs).за бесење пластични заврши,хартиена крпа, кеси,glooves итн.Оваа хартиена крпа носителот хартиена крпа држачот за ѕид е погодна за видови и големини хартиени крпи и на крајот кука дизајн е падот-off спречување.Ѕидот хартиена крпа сопственикот ќе се користат и за мазна или нерамна површина.Димензии : должина 12. 【Да зачувате Простор&Safe】 : Едноставен "L" дизајн за да ги зачувате вашите вредни контра простор и помогне со средена.Повеќенаменски : Хартиена крпа носителот под кабинет ѕид,печка страна и во близина на потоне во вашата кујна,тоалет,перење,гаража,RV и повеќе.Лепило Хартиена Крпа Носителот Под Кабинет : чиста сува површина, притиснете лепак покрие 5-8seconds, употреба по 24hours.Употреба на мазна површина : Плочки, мермер,мазна дрво/челик површина,стакло итн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи