NUK Сусам Улица Плоча со NUK Сусам Улица Dinnerware Utensil Сет
Свеж

NUK Сусам Улица Плоча со NUK Сусам Улица Dinnerware Utensil Сет

DEN 162.72

Во продавницата

3 прегради задржи храна посебна.Заоблени страни за лесно scooping.Издржлив и лесен.Бебе прибор за промовирање на безбедни, независни јадење.Издржливи нерѓосувачки челик вилушка и лажица со лесна контрола рачки.Координатите со плоча, сад, и купови.

Карактеристики на производот

Поврзани производи