МАЧКА 8 Етернет Кабел 3ft Голема Брзина 40Gbps 2000MHz Тешки Рамен S/FTP CAT8 Печ Мозок, Gigabit Интернет Мрежа LAN Кабел Обложено со Злато, RJ45 Приклучок за Игри, Рутер, Модем, PC (3ft Црна
Свеж

МАЧКА 8 Етернет Кабел 3ft Голема Брзина 40Gbps 2000MHz Тешки Рамен S/FTP CAT8 Печ Мозок, Gigabit Интернет Мрежа

DEN 95.76

Во продавницата

Големина : 3ft | Боја : Црна. 【ЗАКОПАН-СПОСОБЕН КАБЕЛ】Животната средина дебелина, надворешниот ПВЦ за подобра отпорност на корозија, не е лесно да слабее и да се прекине.Тоа обезбедува подобра заштита од crosstalk, бучавата и пречките што се деградира квалитетот на сигналот, мрежата брзина е повеќе стабилен.Премиум RJ45 Snagless Конектор Џек обезбедува трајност, и да се обезбеди безбедна конекција. 【ФЛЕКСИБИЛНИ & ТРАЈНИ】 Рамен кабли се пофлексибилни и лепило врз земјата или маса, која може да се работи под тепих или наведнат преку аглите или во биро.

Карактеристики на производот

Поврзани производи