FRUTA 5 Парчиња Пластични Серпентина Водат Wristband Keychain Еластична Растеглив Спирала Серпентина Зглоб Keychain Клуч на Носителот Копче Кука Хривнија Копче Прстен Синџир за ?
Свеж

FRUTA 5 Парчиња Пластични Серпентина Водат Wristband Keychain Еластична Растеглив Спирала Серпентина Зглоб

DEN 142.80

Во продавницата

Квалитет на Материјалот : Спирала Серпентина Еластична Бендови направени од високо квалитетни пластични материјали, мека, еластична и удобен за носење.Високо Еластична Wristband : Спирала Серпентина Еластична Бендови не е лесно да се скршени и деформирани, nontoxic и не било чуден мирис, 1.85 инчи внатре дијаметар спирала wristband одговара на повеќето возрасни рачниот зглоб со 1.06 инчен метал копче прстен.Мулти-цел : Овие Спирала Серпентина Зглоб Keychains може да се користи како венчиња, и не му наштети на вашата коса; или како стегачи за рака со метален клуч прстен да се одржи копчиња, број бендови, ви помогне да не ја изгуби својата копчињата повеќе.Примена : врвка за околу серпентина може да се користи во и надвор и внатре, како што се носат за време на шопинг, пливање, пешачење, спорт, возење велосипед, патување и сл; многу погодни за лични предмети разлика како багаж ознаки, мемориски стапчиња, пет име ознаки, гроздови на копчињата и повеќе.Пакет се Вклучени 5pcs Пластични Растеглив Пролет Серпентина бендови и 5pcs клучните прстени.Боја : Комбинација На Боја/5 Компјутери.

Карактеристики на производот

Поврзани производи