HTTMT - Црна Крива Страна Планината Табличка Заградата w/ЧЕРЕПОТ LED Опашка Светлина 7/8 1 Оска [P/N: USMT301A-S-Б.К]
Свеж

HTTMT - Црна Крива Страна Планината Табличка Заградата w/ЧЕРЕПОТ LED Опашка Светлина 7/8 1 Оска [P/N: USMT301A-S-Б.К]

DEN 2063.76

Во продавницата

Бренд : HTTMT.Вертикална Оска Монтирани ЧЕРЕПОТ LED Кочница Светло & Табличка Држачот.Интегрирани со Кочница, Трчање, и Табличка Светлина. 100,000+ Час Животен Век.Се вклопува 1" оски или 7/8" оски со вклучени spacer.Карактеристики : Вертикална Оска Монтирани ЧЕРЕПОТ LED Кочница Светло & Табличка Носителот Интегрирани со Кочница, Трчање, и Табличка Светлина Ова е Резервни Кочница Светлина / Плоча Држач Компатибилен со тој единствен кориснички изглед 100,000+ Час животниот век Модерен, Стилски, и Функционална Спецификација : Боја : Исто како слика покаже Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум Сијалица Тип : LED Состојба : 100% Сосема Нов Fitment : Заврши Прилагодено Апликација, Измена Може да Се Бара се Вклопува 1" оски или 7/8" оски со вклучени spacer Месеци во местото на надворешниот оска spacer Жици : Земјата = Црна Кочница Светлина = Црвена Работи / Табличка Светлина = Бела Пакет Вклучува : 1x Вертикална Оска Монтирани Кочница Светлина w/ Табличка Носителот 1x 7/8" Оска Spacer Инструкции не се вклучени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи