TEKTON 25 Нога x 1/4 Инчи Одвратна Воздух Црева | 4625
Свеж

TEKTON 25 Нога x 1/4 Инчи Одвратна Воздух Црева | 4625

DEN 312.00

Во продавницата

Авто-чување дизајн извори назад во извиткани форма по секоја употреба.Лесни, ниско-триење најлон изградба е лесно да се работи со. 360-степен вртливата месинг конектори задржи црево од извртување и заплитане.Наведнуваат restrictors спречи kinks и ублажување на притисокот во близина на руралните краеви.Авто-чување дизајн на TEKTON 25 ft.x 1/4 во.Одвратна Воздух Црева извори се врати во својата извиткани форма по секоја употреба, имајќи го надвор од патот помеѓу работните места.

Карактеристики на производот

Поврзани производи