Xinzi Нерѓосувачки Челик Помине Clippers, Ноктите Cuticle Nippers, Мртвата Кожа Смена Тример, Професионални Cuticle Ножици, Edge Clipper за Ingrown Ноктите(7)
Свеж

Xinzi Нерѓосувачки Челик Помине Clippers, Ноктите Cuticle Nippers, Мртвата Кожа Смена Тример, Професионални

DEN 854.40

Во продавницата

Стилски и совршен изработка ви нудиме најдобри секојдневна алатка.Одлично за Маникир и Педикир Користи.Погоден за употреба дома, спа салон и на други места.Материјал : не ' Рѓосувачки челик+PP.Пакет се Вклучени : 1 x pc Помине Clipper. 1 x pc Помине Clipper Jaws Должина : 1.8 cm Package се Вклучени : Боја : Црна, Црвена,Сина,Розова,Портокалова,Спецификација : Големина : Прибл.12.2*9.5 сантиметри;Материјал : не ' Рѓосувачки челик+PPFeatures : Погоден за употреба дома, спа салон и на други места.Стилски и совршен изработка ви нудиме најдобри секојдневна алатка.Одлично за Маникир и Педикир Користи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи