Royall Bay Rhum 57 од Royall Мирис за Мажи тоалетната вода Спреј 4.0 оз
Свеж

Royall Bay Rhum 57 од Royall Мирис за Мажи тоалетната вода Спреј 4.0 оз

DEN 1127.76

Во продавницата

Royall Bay Rhum.Royall Bay Rhum 57 Келн 4 мл шише е исполнет со суштината на рум и карамфил.Заливот Rhum 57 евоцира спомени од лето во Бермуди.Суптилна smoky balsam и богата bay арома е помешани со топла, зачинета белешки на cedarwood и слатка килибар.Оваа светлина и сензуалниот мирис фаќа и го отелотворува Bermudian живот на бескрајни сино небо, чистото плажи и бујна градини.

Карактеристики на производот

Поврзани производи