Две Справи со Висок Лак Бања Тапа 3 Дупката Широка Црна Бања Чешми Farmhouse 8-16 Инчен Водопад Комерцијални Суета Палубата Планината со Bathfinesse
Свеж

Две Справи со Висок Лак Бања Тапа 3 Дупката Широка Црна Бања Чешми Farmhouse 8-16 Инчен Водопад Комерцијални

DEN 825.60

Во продавницата

【Заврши】 Мат Црна заврши создава мистериозен изглед.Од своите трајни, долго-траен изградба на современа и ентериер-дополнување дизајн, оваа тапа припаѓа во вашата бања. 【Лесно Да се Инсталира】 Тапа рачките можат да бидат инсталирани во било растојание помеѓу 8 инчен 16 инчен за повеќе кориснички широка инсталација.Користете долги завртка која го прави инсталација полесно и побрзо,пакет, вклучувајќи настава,нема водоводџија треба можете да го направите тоа со себе. 【Пакет】 за Да се спречи судир за време на транспортот, во пакет со пена во внатрешноста која игра важна заштитна улога. 【Водопад Проток】 Идеален за секојдневна бања задачи како четкање на забите и миењето раце.Притисокот на водата е насочена кон водата, ефикасноста без да се жртвува вода под притисок или вкупните перформанси. 【Широка Бања Тапа】 Солидна месинг изградба обезбедува стандардот и сигурноста.Две рачката на менувачот е дизајниран за лесна за употреба за проток на вода и температура корекција.Дополнителни прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт bathfinesse услуги на клиентите.Крај : Мат Црна Боја.Инсталација Метод : Дек Монтирани.Потоне Дупки е Потребно : 3 дупки.Главното Тело Материјал : Месинг.Вентил : Сигурен Керамички Кертриџ.Spout се Постигне : 4.72 инч.Spout Висина : 2.02 инч.Вкупна Висина : 5.6 инч.

Карактеристики на производот

Поврзани производи