LED Плакарот Светлина, 108 LED Батерија Безжичен Сензор за Движење Плакарот Светлината Под Кабинет Светлина да се Држи на Ноќта Светлина Бар Dimmable Бела/Жолта за Патот по
Свеж

LED Плакарот Светлина, 108 LED Батерија Безжичен Сензор за Движење Плакарот Светлината Под Кабинет Светлина

DEN 707.76

Во продавницата

Вграден-во флуоресцентни рефлектор ќе се организира и избави светла и се одразуваат од назад до врвот.И супер лесно да се промени локации на кабинетот светлина во зависност од вашите потреби.Посебен transmittance дифузија плоча помага да се обезбеди целосно униформа светлина. ② Се Држи до каде што сакате со вклучени 3 M Лепило железо лента.Ултра-тенки : LED светло бар доаѓа со ултра тенок тело со слаб на само 0.

Карактеристики на производот

Поврзани производи