PIQU Затворен Велосипедизам Велосипед Тренингот Обука Опрема Затворен Велосипедизам Исправена Бидете Прилагодливи Отпор Стационарни Тивка Фитнес Врти Велосипед Б
Свеж

PIQU Затворен Велосипедизам Велосипед Тренингот Обука Опрема Затворен Велосипедизам Исправена Бидете Прилагодливи

DEN 621.60

Во продавницата

Не само со висок квалитет вежба велосипед, но, исто така, 100% задоволни услуги на клиентите.Мониторот е опремен со пулсот време на снимање, брзина, далечина, калории, одомерот и отчукувањата на срцето, ќе бидете во можност да ги видите резултатите за да се задржи вашата мотивација.Тешки чудак и мазна појас се вози за многу мазна и тивко возење.Мониторот е опремен со пулсот време на снимање, брзина, далечина, калории, одомерот и отчукувањата на срцето, ќе бидете во можност да ги видите резултатите за да се задржи вашата мотивација.Мека и ергономски СТП места се прошири на вашиот тренингот време.Поддршка тежи до 150 кг.Flywheel и тешки-должност челична рамка на вежба велосипед гаранција на стабилноста, додека велосипедизам.На појас управувано систем обезбедува посмирен и потивок возење од синџирот на транспорт.Тоа нема да се наруши вашиот стан соседи или спиење деца.Дизајниран со трајни рамка со тивка flywheel, обезбедува висока стабилност.Дозволи за различни тензија нивоа кои ќе ви овозможи да се создаде интензивна тренингот на тој начин согоруваат повеќе калории.-Max.Капацитет : 150kg-Stepless брзо се менува.-Мулти-функционални екранот вклучувајќи калории, време, брзина, далечина, вкупно растојание,скенирање, пулсот.Пакет Содржина : 1 x Затворен Велосипедизам Bike Our отпор систем обезбедува речиси неограничен отпор, кој е совршен за висок интензитет на кардиоваскуларни вежби.Реплицираат јава тешка и да го достигне вашиот фитнес цели побрзо со зголемување на напнатоста и отпор при крајот на бирање.Пети-Клип Педали : Челик пети-клип за заклучување во вашите нозе да се обезбеди основа и подобро control Maintain постојан контакт со педали за подобра моќ за пренос.

Карактеристики на производот

Поврзани производи