Куче Подигнат Црн Мермер Злато Не се Повлече домашно Милениче се Подигнат Мачка Harnesses Прилагодливи Рефлексивни Оксфорд Отворено Вест Темперамент за Мали Кучиња 2130
Свеж

Куче Подигнат Црн Мермер Злато Не се Повлече домашно Милениче се Подигнат Мачка Harnesses Прилагодливи Рефлексивни

DEN 1248.00

Во продавницата

❤ 【Дише Материјал】Нашите повлече пес подигнат е направен со зголемена 600 D оксфорд ткаенина,Дише мрежа обвивка,мек сунѓер соочи плоча. ❤ 【Рефлексивни Ремени】кучето се подигнат користи feflective крои одржува висока видливост во текот на ноќта за безбедност. ❤ 【 5ft Назад Поводник】 Поводник направени од врвен квалитет материјал, Тоа е многу тешки-должност која може да носи голема тежина, не треба да се грижите дека поводник ќе биде прекината кога кучето е спринт одеднаш. ❤ 【 Целосно Прилагодливи】Ова куче вест подигнат дизајниран со 4-страната на вредноста токи се погодни за да се прилагоди на правото големина,и лесно да се стави на и полетување. ❤ 【 Безбедно и Удобно 】 Вашето куче(мачка) ќе уживате секојдневно одат во овој мека куче темперамент!Направени од издржлив оксфорд и поместена со мека перница за да се заштити вашето куче на кожата.Дише воздух мрежа чува вашето куче се излади во текот на активности на отворено.Куче Темперамент Не се Повлече за Smll Медиум Кучиња домашно Милениче се Подигнат Мачка Подигнат Големина Мали Димензии : Вратот Дебелина : 9.84"-14.17" Градите Дебелина : 11.02"-19.7" Средна Големина : Вратот Дебелина : 11.81"-16.54" Градите Дебелина : 13.39"-22.05" Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ве Молиме оставете мала боја разликата!Ние секогаш го прават нашите најдобри за да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, ви Благодарам многу!Имаат добар ден!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи