Магнетна Моќ Банка 10000mah, 20w Pd Брз Мобилен Телефонски Апарат, Погоден за Маг-Безбедно Надворешни Батеријата, Компатибилен со iPhone 13/13mini/pro/max/12 (5000mah,Сив)
Свеж

Магнетна Моќ Банка 10000mah, 20w Pd Брз Мобилен Телефонски Апарат, Погоден за Маг-Безбедно Надворешни Батеријата,

DEN 772.80

Во продавницата

Во однос на безжични полнење функција, ве молиме бидете сигурни дека вашиот телефон поддржува и безжично полнење.На 12mm дебели power pack тежи само 114g, која ќе не товар на телефонот.Поради неговата мала тежина, можете да го користите пренослив апарат како бекап кога ќе одат надвор, училиште, канцеларија, кампување и планинарење.Магнетни полнење и безжично полнење се две различни полнење опции за оваа надворешни батеријата пакет. 20 WPD+15 W MAX безжични полнење : магнетното мобилни моќ банката има вграден-во high-end Чи безжични полнење смарт чип и безжични полнење стојат може да интелигентно се идентификуваат телефон и брзо полнење тоа.5 Безжична излез : 15 W MAX Боја : црна, сива, сина пакување листа : Магнетна моќ банка* тип 1-в полнење кабел * 1 белешки : 1.Име на производ : безжичните магнетна моќ банка Батерија тип : полимер литиум јонска батерија капацитет : 5000m A/10000m Ah (со магнетни вшмукување + 15 W безжични полнење + pd20w супер брзо полнење) Производ Големина : 90*62*12mm (5000mah) 90*62*18mm (10000mah) производ тежина : Околу 114g (5000mah) За 184g (10000mah) Внесете : Тип C : 5 V-3А/9 V-2 A L-интерфејс : 5 V-2 A Излез : Тип Ц : DC 5 V-3А/9 V-2. Поради разликата на осветлување на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.Маг-безбеден безжичен полнач : 10000mah мобилни напојување + безжичен полнач + магнетни мулти-функција на полнење комбинација, компатибилен со IPHONE 12/12 MINI Pro/Max/i Watch/i Pad/Air Pods безжичен прекинувач функција.Моќен адсорпција капацитет : погодна за секој магнетни мобилен телефон заштита ситуација.Ова е добар избор за вашите пријатели, роднини, семејството, колеги, итн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи