Dual Цртичка Камери со Built-in GPS, COOAU 1080P Предните и Задните WiFi Цртичка Камера за Автомобили, Sony Сензор, Supercapacitor, 4 IR Ноќ Визија, G-Sensor, Јамка-Снимање & Паркинг Режим
Свеж

Dual Цртичка Камери со Built-in GPS, COOAU 1080P Предните и Задните WiFi Цртичка Камера за Автомобили, Sony

DEN 3839.76

Во продавницата

Ве молиме редовно трансфер важно видео записи за да ја вашиот КОМПЈУТЕР или други уреди;сликите ќе се претвори во црна и бела кога инфраред LED е вклучено.Дефинитивно одличен купи. 1x User Прирачник.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Сликите ќе се претвори во црна и бела кога инфраред LED е вклучено.

Карактеристики на производот

Поврзани производи