IDOLPET Мачка Темперамент и Поводник Сет за Одење Избега Доказ, Симпатична Daisy Дизајн Темперамент и Поводник за Мачка Маче Мали Кучиња Puppies, Мека Удобно Лесни Мачка Отв?
Свеж

IDOLPET Мачка Темперамент и Поводник Сет за Одење Избега Доказ, Симпатична Daisy Дизајн Темперамент и Поводник

DEN 407.76

Во продавницата

Удобна и Лесна : Ова отворено мачка подигнат користат меки и дише материјал.Лесни (прибл. 80g за големината на S и 150g за големината М) и нема никаква смисла на воздржаност.Вашата мачка брзо ќе се прифатат и да се прилагодат на оваа вест.Симпатична и Стилски : На Daisy везови дизајн кутре поводник со светла жолта/сина боја изгледа многу симпатична и стилски.Тоа ќе ги направи вашите миленици изгледаат убаво, модерно и око-фаќање.Уживајте во преземање на убави фотографии.High-end и Издржливи : Ова Бегство-Доказ вест има исклучителна изработка и високо квалитетни материјали.На трајни метална 360° rotatable вртливата кука линк го подигнат и поводник заедно.Кој им овозможува на мачка да се движи сосема слободно и лесно да се прилагодат.Можете да се земе вашата прекрасна мачка во парк, да одите на шопинг, партија, посетата на ветеринар и така натаму.Не грижете се за тоа да не се изгубат или да се бега.Совршена Големина за мали мачиња puppies : Мала Големина вратот дебелина 11.8"-17.3", градите дебелина : 11.8"-17.3"; Средни вратот дебелина : 15.7" -22.0", градите дебелина 15.7" -22.0".На поводник должина за двете големини се 47 инчи.Ве молиме да се измери големината на вашето домашно милениче и бидете сигурни дека големината е да се вклопи во вашите пет пред купување.Ви благодариме.IDOLPET Мачка Темперамент и Поводник Сет за Одење Избега Доказ, Симпатична Daisy Дизајн Темперамент и Поводник за Мачка Маче Мали Кучиња Puppies, Мека Удобно Лесни Мачка Отворено Вест Јакна Жолта/Сина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи