XUKEY 4pcs Поставите Универзална Кал Клапи за Автомобил, Пикап SUV Ван Камион Mudflaps Поздравниот Чувари Mudguards Валкани Стапици Фендер Ракети
Свеж

XUKEY 4pcs Поставите Универзална Кал Клапи за Автомобил, Пикап SUV Ван Камион Mudflaps Поздравниот Чувари Mudguards

DEN 791.76

Во продавницата

【Како XUKEY Универзална Кал Клапи Работа】 : 1. Обезбедување на максимална гуми покриеност и заштита, минимизирање на ризикот од нечистотија, патот остатоци и камен чипови; 2, подобрување на спортско надворешноста на возилото. 【Зошто да ИЗБЕРЕТЕ XUKEY Универзална Поздравниот Чувари】 : 1.Митинг, 2.Широк(мерка околу 11-5/8" x 15"), 3.Дебелина(Околу 0.118"), 4.Анти-замрзнување, 5.Анти-нула, 6.Сончевата Светлина Се Трајни. 【Универзалната За Подигнување】 : За F150 F250 F350 Супер Должност Ranger,Такома,Ram меморија P/U 1500 ,Silverado Сиера 1500 2500 3500 C/K Тахо,Сиера Кањон,Граница D40 Титан,Ridgeline итн. 【Универзалната За Автомобил】 : За граѓанско Type R,Corvette C6,ГМ,модел 3 S X,Предизвикувач Стрела,Истражувач Бегство,Palisade Veloster,Highlander RAV4,тц FR-S GT86,Impreza wrx BRZ Шумите,и др. 【XUKEY Универзална Mudguards Пакетот Вклучува】 : 1 set / 2 парчиња Поздравниот Чувари, Торба На Завртка Fixings,наставата.Инсталација Совети : Треба да се вежба дупки според фабрика дупки и одговара на нив на правото.

Карактеристики на производот

Поврзани производи