Победа Бербер & Бренд Буквар & Супер-Сува Пакет | Направени во САД | Мат Коса Производ Мажите се Допаѓа Подобро од Мат Коса, Гелови | Масло Бесплатни Текстура Паста за ?
Свеж

Победа Бербер & Бренд Буквар & Супер-Сува Пакет | Направени во САД | Мат Коса Производ Мажите се Допаѓа Подобро

DEN 1056.00

Во продавницата

✂️РОДЕН ВО BARBERSHOP, НЕ BOARDROOM – Ние разбираме мажите коса производи, бидејќи ние ги користиме на мажите коса производи на нашите клиенти, секој ден.Секој еден од Победата производи се дизајнирани од страна на берберот, не за прим и правилно, но за груба и подготвени.Ако ние не го користите, вие не било. ????Ја ПРЕЗЕМАТ КОНТРОЛАТА СО МОРСКА СОЛ – Ако сте голем тешко човек со wimpy косата, тоа е тешко да се справи со,, Победата е Буквар е направена за вас.Оваа морска сол спреј за коса дава ' рбетот за да ја вашиот blowdry, додавајќи подебели, целосни текстура без сувост предизвикани од повеќето други сол спрејови. ????️ВИЕ НЕ ТРЕБА ДА се ОБИДЕ ДА ИЗГЛЕДААТ КУЛ – Добро, ќе може да.Можете да го направите она што ви се допаѓа " причина сте храбар, црвено-крвав човек.Или начинот на кој, со нашата Супер-Сува коса pomade за мажите, што ќе изгледа добро без разлика дали ќе се обидете или не.Совршен коса паста за создавање лесно се кул, disheveled изглед. ????♂️ИЗГЛЕДА ЕДЕН ДЕН НА ПЛАЖА – не мора да се погоди на бранови за да им даде на вашата коса што плажа-ден заврши.Не треба да се меша со hairspray, ова коса texturizing спреј може да се користи на местото на други производи да се создаде воздушно сушен бранови кои се направи да изгледа како вие само го зеде океан натопи. ????НАГРАДАТА се БОРИМЕ ШАМПИОН – Повеќето други производи коса за мажи нема чекор во ринг со Супер-Сува е масло слободни ултра мат текстура.Плови како пеперутка и осилото како пчела со featherweight мажите косата ставете го задржува вашата фризура во потрага кул и подготвени за чекор во рингот.Еден пакет содржи нашата Победа Бренд Супер-Сува и Буквар.

Карактеристики на производот

Поврзани производи