Генерички 19V 10.5 НА 200w AC Адаптер за Полнач за Asus ADP-180HB 5.5 x 2,5 mm Моќ
Свеж

Генерички 19V 10.5 НА 200w AC Адаптер за Полнач за Asus ADP-180HB 5.5 x 2,5 mm Моќ

DEN 3623.76

Во продавницата

Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов!Одличен услугата на купувачи!.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Safe стандард : FCC,CE, Ro SH.ОЕМ еквивалент дел, 100% Компатибилни, Сосема Нов.Нашите производи вклучуваат 30 Ден Пари Гаранција за враќање и 1 Година Размена.Генерички 19 V 10.5 НА 200w AC Адаптер за Полнач за Asus ADP-180 HB 5.5 x 2,5 mm Моќ.

Карактеристики на производот

Поврзани производи