Ryka Посветеност XT Средината на Врвот на Жените Обука
Свеж

Ryka Посветеност XT Средината на Врвот на Жените Обука

DEN 1512.00

Во продавницата

Текстил и Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Тебе исчезнат за дише мрежа со пета и midfoot webbing заклучување надолу системи.Анатомски Прецизни-Враќање footbed.Лесни моделирани ЕВА карактеристики целосна должина РЕ-ZORB drop-in.Надворешни РЕ-ZORB ЛАЈТ pod мрежа меѓу midsole и outsole.Осум Парче radiused скелетни гума работи истовремено со РЕ-ZORB ЛАЈТ midsole и стожерот точка + flex вдлабнатини под топката на ногата.Поддршка на вашиот хард-работи глуждови во салата во Ryka® Посветеност XT Средината на крстот-обука за чевли.Дише мрежа горниот дел со структурно-поддршка синтетички облоги во средината на врвот дизајн.Интегрирани алкохол систем и глуждот на рака со кука и јамка затворање.Пета повлече јамка.Поместена јазик и јака.Нежните ткаенини поставата нуди одлична во чевли се чувствуваат.Внатрешни direct-закачите за поддршка на системот оптимизиран за странични движења.Ortholite® footbed.Лесни, лиен ЕВА midsole со целосна должина РЕ-ZORB® drop-in.Надворешни РЕ-ZORB® ЛАЈТ pod помеѓу midsole и outsole.Осум-парче скелетни гумени outsole работи заедно со РЕ-ZORB ЛАЈТ midsole и Стожерот Точка за лесно транзиции.Flex бразди во forefoot.Увезени.Мерења : Тежина : 10 oz Product мерења беа направени со користење на size 8, ширина Б - Медиум.Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.Тежина на обувки е врз основа на еден објект, а не еден пар.

Карактеристики на производот

Поврзани производи