Бебе Пелена Caddy | Расадник Пелена Tote Торба | Бебе Туш Подарок Кошница | Големи Преносни Автомобил Патување Организатор | Момче Девојка Пелена Складирање Голем за Мен?
Свеж

Бебе Пелена Caddy | Расадник Пелена Tote Торба | Бебе Туш Подарок Кошница | Големи Преносни Автомобил Патување

DEN 431.76

Во продавницата

Бебиња и мали деца треба многу работи и нашите Пелена Caddy ви овозможува да складирате сите ваши потреби и објекти во едно место право на вашите прсти.ЗА ДА СТАНЕ СЕБЕ СИ ФАН! : Ќе се намали не агол во нашите производи и ќе ги намали без катчиња во нашата поддршка на вас и вашето семејство!Ќе се прави многу разумна одлука прави бизнис со нашите семејство во сопственост на компанијата.Вие никогаш повеќе нема да мора да се ловат околу тоа неостварлив цевка на пелена осип крем!. ????ГОЛЕМИ И ПРАКТИЧНА настава : На голема големина ви овозможува да складирате до 2 десетина пелени за новороденче или мешавина од големи и мали пелени.Тоа исто така може да се користи како уметност и занает, складирање tote или играчка организатор откако на вашиот малку е надвор од пелени.Кожа обвивка. ????ДА СЕ ПОДГОТВЕНИ.Исто така постојат многу простор за да се брише, креми, крпи, pacifiers итн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи