100PCS Индустриски Unsterilized Искрен Совет Издавање Игли со Луер Заклучи 20Ga x 1 Инчен Должина
Свеж

100PCS Индустриски Unsterilized Искрен Совет Издавање Игли со Луер Заклучи 20Ga x 1 Инчен Должина

DEN 1836.00

Во продавницата

Големина : 20 Ga, Игла должина : 1 инчен Материјал : не ' Рѓосувачки Челик.Погоден за сите стандардни луер заклучи шприц.Рака Алатка Делови , За индустриска употреба само, не за медицински.Пакување од 100 компјутери со ниска цена.Одлично за DIY лепење станот назад rhinestones, накит изработка, пополнување мастило или масло, електронски компоненти, хоби занаети, итн.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик и Пластични Боја : Розова Големина : 20 Ga Игла должина : 1 инчен Full должина : 1.68 инчен Внатрешен дијаметар : 0.6 mm Надворешен дијаметар : 0.91 mm.

Карактеристики на производот

Поврзани производи