Перат Крпа Overcoat Облека прашина-Доказ Покрие Виси Торба Облека прашина-Доказ за Собирање Торба за Костум Маска, 60x100cm, Idoumi
Свеж

Перат Крпа Overcoat Облека прашина-Доказ Покрие Виси Торба Облека прашина-Доказ за Собирање Торба за Костум

DEN 1315.20

Во продавницата

Рамо опфаќа за одговара на 24" широк со засилување на закачалка отворање е лесно да се оди преку со стандардни закачалки,.издржливи, па тоа нема да носат или солза и материјал брише се чистат со влажна крпа.Облека прашина опфаќа за плакарот е издржлив и силен цвест за дополнителна сила и поддршка.сите шиење е направено од страна на квалификувани работници со повеќе од 11 години работно искуство.совршен за костуми, јакни, џемпери, кошули, блузи, фармерки, блузи, панталони, спортски палта, надвор од сезона облека за складирање.Т.Имајте прашина исклучување на облека, а всушност се направи плакарот изгледа neater,повеќе организирана и да се направат работите полесно да се најде.

Карактеристики на производот

Поврзани производи