SINWEVR Дизајн Надгради Елита Рака за Мета/Oculus Потрагата 2, Глава Назад Подлога Намалување на Главата Притисок, Засилена Поддршка и Утеха во VR Игри
Свеж

SINWEVR Дизајн Надгради Елита Рака за Мета/Oculus Потрагата 2, Глава Назад Подлога Намалување на Главата Притисок,

DEN 767.76

Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.На одредување на клипот е многу лесно да се инсталира и да се отстрани, и само треба да биде вметната нежно за да ја завршите инсталацијата.По користење на главата подлога, ако најдете пот или дамки од масло на неговата површина, можете лесно може да се избрише со влажна марамица.

Карактеристики на производот

Поврзани производи