[2022] OhutTimo Турмалин Керамички Ionic Коса Straightener, Професионални Рамен Железо, Straightens и Кадрици 2 во 1, Паметни Екранот 250°С-450°F, 3D Подвижна Плоча,Термо-Заштита на Авто-Заклу
Свеж

[2022] OhutTimo Турмалин Керамички Ionic Коса Straightener, Професионални Рамен Железо, Straightens и Кадрици

DEN 1031.76

Во продавницата

[КЕРАМИЧКИ & IONIC ДА се ОБЕЗБЕДИ СВИЛЕН РЕЗУЛТАТИТЕ] : Негативни Јони Технологија и Висок квалитет ултра-турмалин керамички слој се обезбеди помалку frizz и статички електрицитет на косата.Во исто време, печат во влага, заштита на косата скали и престој на вашата коса здрав. [SMART ДИГИТАЛНИ DISPLAYA & АВТОМАТСКО ЗАКЛУЧУВАЊЕ ] : косата straightener со smart дигитален дисплеј покажува температурата се промени во текот греење и подобро да се суди дали температурата одговара на вашите барања.По греење, копчињата се заклучени за да спречите случајно допре и да влијае на вашата употреба. [STRAIGHTER И CURLERS 2 во 1] : Овој стил алатки имаат лак-форма дизајн и имаат функции на двете коса straightener и косата curlers.Брзо-греење Ohuttimo коса straightener ви помага лесно да се создаде вашиот омилен стил. [265°F-450°F (11 RANGS) ПРИЛАГОДЛИВИ TEMP] : Постојат 11 движи помеѓу 265°F-450°F, погоден за различни типови коса или стилови.Со неколку температурни сензори во машина за рамнотежа на температурата за време на употребата, што го прави искуство посмирен и побезбедно. [лесен за складирање и за носење] : Со 360° вртливата мозок и двојна напон компатибилни (110-220 V), тоа може да биде работено во светот, дури и да сте на одмор.По користење, може да се стави тоа во вашата торба со помош на температура отпорни силиконска капа и складирање торба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи