Луси домашно Милениче Мачка Неверојатни 18 lb Кутија Clumping Мачка Отпадоци Рециклираат Кутија со Мирис Squasher, Абсорбента Природни Глина Формула Спречува Амонијак Мири?
Свеж

Луси домашно Милениче Мачка Неверојатни 18 lb Кутија Clumping Мачка Отпадоци Рециклираат Кутија со Мирис Squasher,

DEN 1413.60

Во продавницата

Ниска прашина, слабо следење, и сега во еколошки-пријателски, рециклираат пакување.За разлика од другите litters на пазарот, Мачки Неверојатна ѓубре не содржи форми на borate или boric acid.Луси домашно Милениче се Залага За Животни : Посветени на помагање на животните со донирање на Луси Милениче Фондација чија мисија е да го намали на пет пренаселеност и поддршка на други добросостојба на животните причини. 100% на сите Луси Милениче Производи им помогне на фондот на Луси Милениче Фондацијата, која нуди бесплатен spay и среден род услуги во мобилната клиника.За мачка сопственици во потрага за најдобар мачка отпадоци мирис превенција на располагање, Мачки Неверојатна со Мирис Squasher е јасно и безбеден избор за нивната кожен другари.Мирис за Блокирање Формула : Мачки Неверојатна има пробив патент-очекување на технологија која го спречува формирањето на амонијак—клучниот соработник за отпадоци кутија мириси.

Карактеристики на производот

Поврзани производи