На ROP Shop | Flywheel Puller за 1999 Меркур Трка 1912587VH, 1930687VH, 1930680VH Outboard
Свеж

На ROP Shop | Flywheel Puller за 1999 Меркур Трка 1912587VH, 1930687VH, 1930680VH Outboard

DEN 815.76

Во продавницата

На ROP Продавница замена на Flywheel Puller за 1999 Меркур Трка 1912587 VH, 1930687 VH, 1930680 VH Outboard.Спецификации - Алатка Тема Големина : 1 1/2"-16 TPI.Топ Тема Големина : 5/8"-18 TPI.Се однесуваат на сликите 2 збор како што е прикажано во првата слика.Алатката се отстранува на flywheel од вратило, додека за заштита на вратило.Се вклопува/За : Многу Меркур, Маринер, Раса, Sport Jet & Сила outboard модели.Ве молам проверете дали вашиот мотор има 1 1/2"-16 тема големина за да се обезбеди fitment.

Карактеристики на производот

Поврзани производи