Ecolight Дизајнер 14-инчен LED Конвертибилна Под Кабинет Светлина Бар, Бела
Свеж

Ecolight Дизајнер 14-инчен LED Конвертибилна Под Кабинет Светлина Бар, Бела

DEN 959.76

Во продавницата

Вкупно тела лумен излез на 411 lumens, што е еквивалентно на 7.2-watts.Вклучува на светло тела, 60" кабелот за напојување, 18" приклучок за кабелот, плус сите монтажа хардвер и ограничен доживотна гаранција. 3072 K боја температура фрла мека златна светлина.Енергија Ѕвезда Заверена и ETL наведени за да се постигне максимална ефикасност и во согласност со строгите стандарди за безбедност.Тела можат да бидат поврзани со други компатибилни производи и тоа е погоден за влажни локации како што се бањите или перење соби.Боја : Бела | Големина : 14 Инчи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи