Haoge HQR-ZY120 120mm Камера Монтажа Брзо Ослободување Плоча за ZHIYUN Zhiyun Кран 2, Кран 3 ЛАБОРАТОРИЈА, WEEBILL-S, WEEBILL ЛАБОРАТОРИЈА Рачни Gimbal Стабилизатор
Свеж

Haoge HQR-ZY120 120mm Камера Монтажа Брзо Ослободување Плоча за ZHIYUN Zhiyun Кран 2, Кран 3 ЛАБОРАТОРИЈА,

DEN 719.76

Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .На Haoge HQR-ZY120 Камера Плоча е специјално дизајниран за ZHIYUN КРАН 2, КРАН 3 ЛАБОРАТОРИЈА , WEEBILL-S , WEEBILL ЛАБОРАТОРИЈА Gimbal Стабилизатор.Ласерски-врежани референтна скала со 1mm зголемувања на двете страни.Тоа овозможувајќи за лесно nodal точка корекција.Алуминиум легура, ЦПУ прецизност обработка, површината оксидација третман.Висок квалитет на алуминиум легура се користи за да се обезбеди лесна тежина, но супер висока јачина поддршка.На Haoge HQR-ZY120 Камера Плоча е специјално дизајниран за ZHIYUN КРАН 2, КРАН 3 ЛАБОРАТОРИЈА , WEEBILL-S , WEEBILL ЛАБОРАТОРИЈА Gimbal Стабилизатор.Ласерски-врежани референтна скала со 1mm зголемувања на двете страни.Тоа овозможувајќи за лесно nodal точка корекција.Карактеристики : Алуминиум легура, ЦПУ прецизност обработка, површината оксидација третман.Висок квалитет на алуминиум легура се користи за да се обезбеди лесна тежина, но супер висока јачина поддршка.Карактеристики : Материјал : Алуминиум Легура Боја : Црна Должина : 120mm Тежина : околу 80g Само компатибилни со : ZHIYUN КРАН 2 Gimbal Стабилизатор ZHIYUN КРАН 3 ЛАБ Gimbal Стабилизатор ZHIYUN WEEBILL-S Gimbal Стабилизатор ZHIYUN WEEBILL ЛАБОРАТОРИЈА Gimbal Стабилизатор Пакет се вклучени : 1 x Haoge HQR-ZY120 Камера Плоча.

Карактеристики на производот

Поврзани производи