Хилтон Билки 26060 Де-Tox Злато Птица Храна Формула, 0.5 Пивце
Свеж

Хилтон Билки 26060 Де-Tox Злато Птица Храна Формула, 0.5 Пивце

DEN 381.84

Во продавницата

Функцијата На Црниот Дроб И Црниот Дроб Клеточното Обновување.Лимфниот Систем И Дигестивниот Функција.Уринарниот Систем И Функција На Бубрезите.Користете Де-Tux Злато за сите птици, кога тие може да ви треба екстра дека малку поддршка и овој се обидел и тестирани билни формула ќе им помогне на вашите птици да се одржи здрав црниот дроб и бубрезите функција на целата година.Ние особено го препорачуваме користење на овој микс, како Пролет detox, во врска со било конвенционалните лекови или со вашата рутина затоплување е програмиран.Де-Tux Злато е формулиран за одржување и за поддршка : .

Карактеристики на производот

Поврзани производи