uxcell Спирала Flute Провира Допрете М14 x 1.5, Метрички ХСС (High Speed Челик) Титаниум Позлатен Машина Тема во Елемент Допрете 4 Флејта Допирање Алатка H2 Толеранција
Свеж

uxcell Спирала Flute Провира Допрете М14 x 1.5, Метрички ХСС (High Speed Челик) Титаниум Позлатен Машина Тема

DEN 347.76

Во продавницата

Допрете Големина : М14 x 1.5 метрички навој, H2 тема толеранција одделение.Спирала flute дизајн, нагоре чип отстранување.Десната рака тема сечење, јасно теми, брзо допирање со точност.Материјал и Крај : High speed челик алатка карактеристики голема цврстина и цврстина, отпорност на топлина, добро за општа намена апликации.Титаниум Позлата за отпорност на абење, отпорност на корозија, ' рѓа заштита.Апликации : се Погодни за обработка на слепи дупки и леплива материјали.Одлично за дупчење и допирање на алуминиум, умре челик, нерѓосувачки челик, бронза, тврда пластика, итн.Лесен за Употреба : се Користи на машини за дупчење, прислушување, машини, ЦПУ и мелење машини.Користење со допирање на нафта за да се добие повисок квалитет теми и потрајни чешми.Совети : Машина чешмите се предлага да се користи со допрете collets со заштита од преоптоварување.Рака употреба е лесно да се предизвика кршење да го допрете поради нерамна сила.Големина : М14 x 1.5.

Карактеристики на производот

Поврзани производи