Dorr 58-77mm Чекор До Повлекува Прстен
Свеж

Dorr 58-77mm Чекор До Повлекува Прстен

DEN 606.00

Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Работи на било 58mm леќа за да ја промените големината тоа да 77mm.Дозволува употреба на филтри и други леќа прилози. 2 годишна гаранција.Ова е Dorr Повлекува Прстен 58-77mm Чекор До [361052] На Dorr Повлекува Прстен овозможува 58mm леќа да биде променета да 77mm за употреба на филтри и други леќа прилози.

Карактеристики на производот

Поврзани производи