DEPIAO 8Pcs/Set Бебе Доенче Новороденче Памук Бања Пешкир Алишта Капење Хранење Избрише Крпа, Плунка Крпа Бебе Бања Пешкир за Бебиња
Свеж

DEPIAO 8Pcs/Set Бебе Доенче Новороденче Памук Бања Пешкир Алишта Капење Хранење Избрише Крпа, Плунка Крпа Бебе

DEN 431.76

Во продавницата

Направена од ултра-меки памук, многу удобно, дише.Полна боја дизајн додава класичен изглед на вашата бања.Лесно да се исуши и не-pilling, без намалување дури и по многу пати се мијат. 8 светла модели, може да се користи за да се разликуваат различни намени.Пред првата употреба во топла вода и со слични бои.Пакет содржи : 8 Pcs/set*Бебе Бања Towels Product Тип : Бебе Бања Towel Size : 20*20cm Color : Случајни Color Material : Cotton Note : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Боите може да биде мала разлика за различни monitor display.

Карактеристики на производот

Поврзани производи