32GB Дигитален Снимач на Глас за Предавања и Состаноци - EVIDA 2324 Часа Глас Активира Снимање Уред Аудио Рекордер со Репродукцијата,Лозинка
Свеж

32GB Дигитален Снимач на Глас за Предавања и Состаноци - EVIDA 2324 Часа Глас Активира Снимање Уред Аудио Рекордер

DEN 928.56

Во продавницата

Јасно PCM Снимање : Донесува двојна надгради бучава поништување на микрофони со професионална снимање чип.Глас Активира Рекордер : Оваа мини снимач на уредот може да се постави глас децибели во 6 различни нивоа.Прекрасен глас снимање уред за предавања, состаноци и разговори.Тоа може да има до 54 часа супер долго континуирано време на снимање со полни батеријата, продавница 2320 време на снимањето на датотеки, или 10,000 песни.Снимањето Уред со USB. 32 GB Дигитален Снимач : продавници 2324hours на снимањето, или 10,000 песни, до 54 часа континуирано снимање со полна батеријата.Без оглед на нивото на јачината на звукот, со точни глас decibel ниво, овој рекордер ќе се фати зборува глас само, намалување на празно и шепоти фрагмент.V618 е 32 GB дигитален аудио рекордер со 2020 надгради omni-насока микрофони со подобрено снимање чип, снимање на предавање, состанок, разговор и повеќе во јасна 1536kbps квалитет.Брзо Датотека Преземете : V618 лесно може да пренесувате датотеки на компјутерите.Гласовен снимач со репродукција функција, која е добро дизајниран за корисници за лесно да го пристапите.Не само мини гласовен снимач со репродукција функција, но исто така MP3 плеер, поддршка на поголемиот дел од музиката формати MP3/WAV/FLAC/МАЈМУН/OGG/WMA.Гласовен Снимач Мали, Лесно да се Носат Околу,големина 3.Едно полнење на снимач на глас дека може брзо да се полнат, одговараат за учениците, наставниците, пензионери, бизнисмени, писатели и блогери.EVIDA V618 Преносни Дигитални Гласовен Снимач со Репродукција функција, а снимачот за студенти, бизнисмени, високи, професор, писател, блогер во 1536kbps висок квалитет на звукот.Повеќе Функции.Моќна Функција : Мулти-употреба како снимач на глас, USB флеш диск, и Mp3.EVIDA има специјалисти да дадат пријателски инструкции преку телефон за да бидете сигурни дека секој клиент е запознаен со сите функции во уредот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи